• SZUKAJ PRODUKTU
  Meble VOX >> Kolekacja mebli >> 2piR


Dostępna kolorystyka w kolekcji 2piR :      

Inspiracje
Kolekcja 2piR zaprojektowana została przez Piotra Kuchcińskiego. To pierwsze w Polsce meble z oryginalnymi, inspirowanymi naturą grafikami na frontach, które zaprojektowała Anna Stępkowska - Nowak. 2piR daje możliwość indywidualizacji wnętrz - można wybrać meble z nadrukami lub gładkie, aby zaaranżować przestrzeń według własnej koncepcji. Obok roślinnych elementów, bliska naturze jest także kolorystyka kolekcji - beż, orzech. Całość ujęta w łagodnych, owalnych, kształtach frontów. Ważnym elementem kolekcji jest oświetlenie budujące nastrój we wnętrzu. To meble do sypialni i pokoju młodzieżowego. W wersji młodzieżowej 2piR to dynamiczna kolekcja z grafikami w skate-owym stylu. Nadruk do pokoju młodzieżowego zaprojektowała Marta Skrzypczyńska.


Jakość i funkcjonalność
Kolekcja 2piR łączy nowoczesne wzornictwo z funkcjonalnością. Regulacja natężenia i wybór koloru światła z pełnej palety barw za pomocą pilota to innowacyjne rozwiązanie zastosowane w łóżku sypialnianym. Można wybrać relaksujące, rozproszone światło w zagłówku lub zamontowane do niego eleganckie lampki do czytania. Do łóżka zaprojektowane zostały dwa rodzaje zagłówków - wysoki, tapicerowany tkaniną lub prosty wykonany z płyty laminowanej. Dodatkowym elementem (opcjonalnie) jest odchylany schowek w zagłówku do przechowywania poduszek, koca czy też książek, gazet itp. Można także dokupić szufladę na pościel wysuwaną na rolkach i stoliki nocne z szufladami. W kolekcji do wyboru są aż cztery rożne rodzaje szaf od jednodrzwiowej, przez dwu-, trzy-, czterodrzwiową po narożną, co daje swobodę w aranżacji garderoby. Wewnątrz większych szaf zastosowano oświetlenie LED. Wielość rozwiązań funkcjonalnych w kolekcji 2piR to nowe podejście do tworzenia strefy komfortu w naszym domu.


Materiał
Meble wykonane są z płyty laminowanej. Korpusy w kolorze szarym, fronty w kolorze orzecha i beżu. Komody, szafy otwierają się za pomocą systemu push-open (przyciskowe, bez uchwytów), w szufladach zastosowano prowadnice Quadro ułatwiające wysuwanie