• SZUKAJ PRODUKTU
  Meble VOX >> Kolekacja mebli >> Magnolia


Dostępna kolorystyka w kolekcji MAGNOLIA :      Inspiracje
Magnolia to kolekcja mebli o klasycznej stylistyce przeznaczona do pokojów niemowlęcych, dziecięcych i młodzieżowych. Inspirowana jest naturą, na co wskazuje już sama nazwa, i co następnie znajduje wyraz w zastosowanej kolorystyce - kremowe wybarwienie w połączeniu z drewnianymi, sosnowymi elementami. Najbardziej intrygującym meblem tej kolekcji jest toaletka zaprojektowana przez Olę Mirecką, nagrodzona w konkursie "Młody Mebel" zorganizowanym przez Meble Vox. Toaletka z dużym lustrem, szufladkami do przechowywania biżuterii, połączona z wygodnym siedziskiem to wymarzone miejsce w pokoju nastolatki.


Jakość i funkcjonalność
Magnolia to kolekcja bardzo funkcjonalna, zaprojektowana tak, by "meble rosły razem z dzieckiem". Różnorodność brył pozwala urządzić pokój niemowlaka z łóżeczkiem i komodą z przewijakiem, pokój dla kilkulatka, w których sprawdzi się tapczan zamiast łóżeczka i biurko, wreszcie wyposażenie pokoju dla nastolatka z kanapą, większą szafą na ubrania i regałem na książki oraz toaletką. Łóżeczko za pomocą kilku prostych czynności można przemodelować w tapczan dla starszego dziecka. Z kolei młodzieżowa kanapa ma miejsce na dodatkowy, wysuwany materac np. dla drugiego dziecka, można je też wykorzystać jako pojemną szufladę na pościel.


Materiał
Meble wykonane są z płyty laminowanej (korpusy) i płyty mdf (fronty). Blaty z płyty wiórowej pokrytej naturalną okleiną sosnową, lakierowaną. Krawędzie mebli zaokrąglone, bezpieczne w użytkowaniu nawet przez najmłodsze dzieci. Uchwyty wykonane z drewna sosnowego. W szufladach zastosowano prowadnice Quadro podnoszące komfort użytkowania, w skrzyni na zabawki podnośnik Huwil zapewniający bezpieczne zamykanie klapy.