• SZUKAJ PRODUKTU
  Meble VOX >> Kolekacja mebli >> Modern


Dostępna kolorystyka w kolekcji MODERN :      Inspiracje
Kolekcja Modern inspirowana jest włoskim designem. Zaprojektowana została przez Krzysztofa Gielniaka. Wyróżnia ją oryginalne wzornictwo, minimalizm, geometria brył. Uwagę zwracają charakterystyczne intarsje w kontrastowym kolorze na frontach mebli. Kolekcja posiada przyciskowy system zamykania bez uchwytów i okuć. Szklane drzwi i półki oraz dyskretne oświetlenie w regałach, progach komód dodają lekkości. Modern to także wyjątkowe możliwości indywidualizacji. System przejrzystych płyt z pleksi nakładanych na fronty mebli to pomysł na wykorzystanie w aranżacji wnętrza grafiki, zdjęć, rysunków.


Jakość i funkcjonalność
Modułowy charakter kolekcji Modern oraz wielość brył pozwala na swobodę aranżacji. Meble są pojemne i funkcjonalne. Dzięki głębokim półkom regały zapewniają eksponowanie artykułów dekoracyjnych, a szklane drzwi stworzą zamkniętą biblioteczkę. Trzydrzwiowa szafa spełni wymagania garderoby (można ją powiększyć o nadstawkę). Łóżko występuje w kilku rozmiarach, posiada podświetlany zagłówek, co tworzy we wnętrzu wyjątkowy nastrój. Szuflada pod łóżkiem to dodatkowe miejsce do przechowywania. Wszystkie kolekcje mebli Vox posiadają 2-letnią gwarancję (również na wykończenia).


Materiał
Meble z kolekcji Modern wykonane są z płyty laminowanej o bardzo ciekawej strukturze słojów. Materiał ten jest odporny na wysokie temperatury, zarysowania i ścieranie oraz uderzenia. Intarsje wykonane są z laminatu CPL w kontrastowym kolorze w stosunku do frontów. W kolekcji Modern zastosowano nowoczesny przyciskowy system zamykania i otwierania szafek.