• SZUKAJ PRODUKTU
  Meble VOX >> Kolekcja mebli >> Romeo i Julia


Dostępna kolorystyka w kolekcji ROMEO I JULIA :      Inspiracje
Romeo i Julia to kolekcja inspirowana włoskim wzornictwem. Proste linie, lekkie bryły i ciepła kolorystyka mebli tworzą wyjątkowo harmonijną całość. Geometryczny kształt podkreślają poziome listwy na frontach mebli. Elementem dekoracyjnym są eleganckie, metalizowane uchwyty. Meble dostępne są w dwóch kolorach frontów: drewna jabłoni i kremowym, co umożliwia swobodę aranżacji. Kolekcja Romeo i Julia to połączenie funkcjonalności, wysokiej jakości materiałów i optymalnej ceny.


Jakość i funkcjonalność
Kolekcja Romeo i Julia daje duży wybór brył. Do wyposażenia garderoby posłużyć mogą różne rodzaje szaf - jedno-, dwudrzwiowa, narożna, z drzwiami lustrzanymi oraz wyjątkowo komfortowa w użytkowaniu szafa z przesuwanymi drzwiami. Praktyczna skrzynia z tapicerowanym siedziskiem to dodatkowy schowek na drobne przedmioty. W zagłówku łóżka, z kolei, zaprojektowano wnękę - półkę z oświetleniem. Wszystkie kolekcje mebli Vox posiadają 2-letnią gwarancję (również na wykończenia).


Materiał
Meble z kolekcji Romeo i Julia wykonane są z wysokiej jakości płyty laminowanej, a poziome listwy na drzwiach szaf i regałów z HDF. Materiały wykorzystane w kolekcji cechują się dużą odpornością na uszkodzenia, zarysowania i ścieranie, działanie wysokiej temperatury, uderzenia. Baldachim łóżka wykonany został z drewna sosnowego.