• SZUKAJ PRODUKTU
  Meble VOX >> Kolekacja mebli >> Young Users


Dostępna kolorystyka w kolekcji Young Users :       biały czarny czarno/białyMateriały i Fukcjonalność mebliInspiracje
Kolekcja Young Users by Vox to propozycja aranżacji pokojów dla dzieci 6 - 12 lat, nastolatków wieku 12 - 17 lat i młodych ludzi w wieku powyżej 18 lat, która przełamuje dotychczasowe schematy. Odpowiada na potrzeby emocjonalne, psychiczne i rozwojowe użytkowników. W pracy nad kolekcją wykorzystane zostały badania psychologiczne, etnograficzne oraz badania dzieci, nastolatków, rodziców. Young Users podąża za wiekiem, modą, uwzględnia płeć i zainteresowania młodych ludzi oraz zmieniający się radykalnie styl życia - sposób spędzania wolnego czasu, pracy w domu itp. Możliwość indywidualizowania wnętrza, autokreacji (prezentacja własnego stylu, emocji, zainteresowań) poprzez nieograniczone możliwości kombinacji z elementów kolekcji oraz system nakładek i akcesoriów na fronty mebli, a także modułowość, mobilność i wielofunkcjonalność brył - to najważniejsze cechy tej kolekcji. Projektantką kolekcji Young Users by Vox jest Marta Krupińska.


Jakość i funkcjonalność
Czym charakteryzuje się kolekcja Young Users by Vox? Rozwija kreatywność, bawi i walczy z nudą. Pomaga rozwijać zainteresowania i uczy aktywnego kształtowania świata wokół siebie, respektuje prawo do prywatności i bezpieczeństwa, kolekcja rośnie razem z użytkownikiem podążając za zmianami w jego życiu - zmienia się od kolorowego pokoju dziecięcego, przez zamknięte królestwo nastolatków, po funkcjonalne mieszkanie dla singla czy pary, modułowość mebli i ich duża mobilność jest zgodna ze światowymi trendami w wyposażeniu wnętrz i odpowiada nowemu stylowi życia, kolorystyka - czerń i biel czyli najbardziej akceptowana przez młodych ludzi kolorystyka mebli, która w połączeniu z geometrycznymi kształtami brył tworzy nowoczesną, minimalistyczną przestrzeń.


Materiał
Meble wykonane są z nowoczesnej płyty laminowanej. Zaletami tego materiału są: odporność na zarysowania i uszkodzenia, działanie wilgoci, wchłanianie barwnych płynów, jest łatwa w utrzymaniu czystości, wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką. Nakładki wymienne na fronty mebli wykonane są z blachy. Dzięki temu na magnetyczne fronty można przyczepiać plakaty, zdjęcia, rysunki itp.